www.labradordog.sk    Posledná aktualizácia:   12.11.2018      
slovak english 
 

 C.I.E. C.I.B. MultiCh Atrey Joy in motion 

Medzinárodný výstavný šampion - C.I.E.
Interšampión - C.I.B.
Slovenský šampión
Maďarský šampión
Rumunský šampión
Poľský šampión
Ukrajinský šampión
Maďarský Grand šampión
Rumunský Grand šampión
Maďarský Show šampión



 O: ICh MultiCh Attikonak Q One For Two   M: MultiCh Cloudine Queen of Hunting Ground 
 (www.aldamity.sk)                                        (www.joyinmotion.eu)   

nar. 1.4.2007

Zdravie:
HD A/A, ED 0/0, Norbergov uhol 110/110 stupňov
plnochrupý, nožnicový zhryz
PRA/CAT - neg.,  Optigen A - Normal/Clear
NARC gentest:  Normal/Clear
Inherited RD/OSD gentest:  Normal/Clear
EIC gentest:  N/N - Clear
HMLR gentest:  N/N - Clear
chovný pes

  Potomstvo           
   Fotogaléria:  
     * 2 mesiace *      * 3 mesiace *      * 4 mesiace *      * Postoj *      * Ďalšie fotky *      * Práca *    

   Rodokmeň:


  

   Preteky Ligy Obedience:

DátumDruhMiestoUmiestnenie
Počet bodov
Rozhodcovia
10.09.2011 Liga Obedience 2011
 - celkové poradie
 Malý Lapáš   2.miesto / 527 b.
10.09.2011 Majstrovstvá SR
 Obedience 2011
 Malý Lapáš 6.miesto / 157,5 b.  Pavel Tamáši
 Steward: Gabriela Bubáková (OBZ, 1, 2, 3)
18.06.2011 Obedience
 OB1
 Turč.Teplice 2.miesto / 200,5 b.  Pavel Tamáši
 Steward: Gabriela Bubáková (OBZ)
 Steward: Ludevít Krampe (OB1, OB3)
30.04.2011 Obedience
 OB1
 Malý Lapáš 3.miesto / 169 b.  Pavel Tamáši
 Steward: Ingrid Tkáčová (OBZ, OB1, OB2)
 Steward: Gabriela Bubáková (OB3)

   Pracovné výsledky - skúšky:

DátumDruhMiestoOcenenie
(tabuľka)
Rozhodcovia
29.10.2011 Obedience
 OB1
 Turňa n/Bodvou výborne (267,5 b.)
 Pretek o pohár Podlesku -
 - 1.miesto
 Vedúci skúšok: Ingrid Ďurčanská
 Rozhodca: Dana Tóthová
 Steward: Mária Hudáková
18.06.2011 Obedience
 OB1
 Turč.Teplice dobre (200,5 b.)  Pavel Tamáši
 Steward: Gabriela Bubáková (OBZ)
 Steward: Ludevít Krampe (OB1, OB3)
20.11.2010 Obedience
 OB1
 Košice dobre (208 b.)
 Pretek o pohár Podlesku -
 - 2.miesto
 Vedúci skúšok: Romana Šerfelová
 Rozhodca: Dana Tóthová
 Steward: Viera Fedorová
13.06.2010 Obedience
 OB1
 Paňovce dobre (204,5 b.)  Vedúci skúšok: Romana Šerfelová
 Rozhodca: Dana Tóthová
 Steward: Viera Fedorová
13.12.2009 Obedience
 OBZ
 Košice veľmi dobre (254,5 b.)  Dana Tóthová
 Steward: Viera Fedorová
 Steward: Dagmar Hajdeckerová
14.11.2009 Canisterap.
 skúška
 Košice prospel (189 b.)
 
 Lucia Koláriková (ÚNSS)
 Monika Vrančíková (Eurocanis)
 Dana Tóthová
04.10.2008 Canisterap.
 skúška
 Košice prospel (181 b.)
 
 Jarmila Virágová (ÚNSS)
 Monika Dančová (Eurocanis)
 Dana Tóthová (U.V.P.)
28.09.2008 JSMP PZ Tomášovce I.cena (223 b.)
    
 Ján Plenta
 Dušan Antalík
 Peter Antalík
25.05.2008 OVVR Veľká nad Ipľom I.cena (188 b.)
 
 Daniela Bartošová
 Miroslava Kovalančíková

   Výstavné výsledky:
  22xCAC, 3xCWC, 5xres.CAC, RPJ, Best Junior, 2xres.CACIB, 6xCACIB, 4xBOB, BOG, BIS III

DátumVýstavaTriedaOcenenieRozhodcovia
06.05.2012 CACIB Łódź, PL pracovná výborný 1, CWC Joanna Szczepańska-
 Korpetta, PL
28.08.2011 CACIB Bialystok, PL šampiónov výborný 3 Zoran Brankovich, RS
14.08.2011 CACIB Užhorod, UA
 Zakarpatie
 pracovná výborný 1, CAC Borkowski Tomasz, PL
13.08.2011 CAC Užhorod, UA
 Špeciálna výstava
 poľovných plemien
 šampiónov V1,CAC, Najlepší pes,
 BOB, BIS III
 Kelemen Attila, RO
 Lokodi Zsolt, RO
13.08.2011 CACIB Užhorod, UA
 Zhemchuzhina Karpat
 šampiónov V1, CAC, CACIB Vladimír Piskay, SK
23.07.2011 CACIB Veľká Ida, SK šampiónov výborný 3 Barbara Krumpak, SLO
03.07.2011 OVP Dvorianky, SK šampiónov Víťaz triedy, Oblastný víťaz Jaroslav Matyáš, SK
20.02.2011 CACIB Rzeszów, PL šampiónov výborný 4 Pogodina Victoriya, UA
19.02.2011 CACIB Prešov, SK šampiónov výborný 2, res.CAC Wieremiejczyk-
 Wierzchowska, PL
14.11.2010 CACIB Kielce, PL pracovná výborný 3 Božena Ovesná, CZ
29.08.2010 CACIB Debrecen, H šampiónov V1, CAC, res.CACIB Carlo Balla, RS
28.08.2010 CACIB Debrecen, H šampiónov V1, CAC, CACIB Wieremiejczyk-
 Wierzchowska, PL
22.08.2010 CACIB Užhorod, UA šampiónov výborný Momcilovic (Bognic) Sanja, RS
21.08.2010 CACIB Užhorod, UA pracovná V2, res. CAC Dzigurski Biljana, RS
18.04.2010 CACIB Satu Mare, RO šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB Cristian Stavarache, RO
04.04.2010 CACIB Miskolc, H šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB Pietro Marino, I
27.03.2010 CAC Nitra, SK otvorená výborný 2, res.CAC Stanovský Miroslav, SK
20.02.2010 CACIB Prešov, SK pracovná výborný 3 Matakovič Bojan, CRO
14.02.2010 CACIB Rzeszów, PL pracovná výborný 3 Wieremiejczyk-
 Wierzchowska, PL
23.01.2010 CACIB Trenčín, SK šampiónov výborný 3 Miloš Kašpar, CZ
18.10.2009 CAC Szentendre, H šampiónov výborný 1, CAC Kardos Vilmos, H
11.10.2009 WDS Bratislava, SK pracovná výborný Le Magnan Jacques, F
10.10.2009 WCDS Bratislava, SK pracovná výborný Richard Wiles, GB
26.09.2009 CAC Prešov, SK pracovná výborný 1, CAC Ekaterina Baoujes, RU
20.09.2009 CAC Mátészalka, H šampiónov výborný 1, CAC Erdős László, H
12.09.2009 CACIB Kecskemét, H šampiónov výborný 1, CAC Marianne Gyárfás, H
30.08.2009 CACIB Debrecen, H šampiónov výborný 1, CAC, CACIB Kardos Vilmos, H
29.08.2009 CACIB Debrecen, H šampiónov výborný 1, CAC, res.CACIB Dr.Jakkel Tamás, H
16.08.2009 CWC Nowy Targ, PL pracovná výborný 1, CWC Elżbieta Sobieszczańska, PL
25.07.2009 CAC Debrecen, H pracovná výborný 1, CAC Dr.Szilágyi Judit, H
19.07.2009 CWC Nowy Sacz, PL pracovná výborný 1, CWC Krystyna Opara, PL
12.07.2009 CAC Košice, SK pracovná výborný 1, CAC Wieremiejczyk-
 Wierzchowska, PL
11.07.2009 CAC Oradea, RO pracovná výborný 1, CAC Emeric Bogdan, RO
21.06.2009 OVP Dvorianky, SK pracovná V1, Víťaz triedy Jaroslav Matyáš, SK
06.06.2009 CACIB Nitra, SK pracovná výborný 1, CAC Jaroslav Matyáš, SK
26.04.2009 CACIB Satu Mare, RO pracovná V1, CAC, CACIB,
 BOB, BOG
 Lokodi Zsolt, RO
13.04.2009 CAC Szilvásvárad, H pracovná výborný 1 Tomo Pavic, CRO
12.04.2009 CACIB Szilvásvárad, H pracovná výborný 1 Yolanda Nagel Magal, IL
28.03.2009 CAC Nitra, SK pracovná výborný 1, CAC Linda Voláriková SK
22.03.2009 CAC Kiskunfélegyháza, H pracovná výborný 1, CAC Nenad Davidović, SCG
24.01.2009 CACIB Trenčín, SK pracovná V2, res. CAC Jana Janeková, SK
02.11.2008 ŠVR Nitra, SK stredná výborný 3 Richard James Keizer, GB
01.11.2008 CACIB Nitra, SK stredná výborný Elena Ruskovaara, FIN
12.10.2008 CAC Sárospatak, H stredná výborný 1 Petik Zsuzsanna, H
14.09.2008 CAC Ózd, H stredná výborný 1, CAC Paróczi Pál, RS
07.09.2008 CAC Kecskemét, H stredná výborný 3 Olga Kuprianova, RUS
31.08.2008 CACIB Debrecen, H stredná výborný 1 Jan Herngren, S
17.08.2008 CACIB Bratislava, SK stredná výborný 4 András Korózs, H
26.07.2008 CAC Split, HR mladých výborný 1 Per Iversen, N
20.07.2008 CACIB Szombathely, H stredná výborný 1, CAC Rino Rosciarelli, I
13.07.2008 CAC Košice, SK stredná V2, res. CAC Jaroslav Matyáš, SK
08.06.2008 KVR Nitra, SK mladých výborný 4 Susanna Wiles, GB
07.06.2008 CACIB Nitra, SK mladých výborný 2 Laurent Pichard, CH
27.04.2008 CACIB Miskolc, H mladých výborný 4 Marianne Gyárfás, H
26.04.2008 CACIB Miskolc, H mladých výborný 2 András Korózs, H
20.04.2008 CACIB Satu Mare, RO mladých V1, RPJ, Best Junior Emeric Bogdan, RO
19.04.2008 CACIB Satu Mare, RO mladých výborný 2 Attila Kelemen, RO
30.03.2008 CAC Kalocsa, H mladých výborný 2 Attila Czeglédi, H
03.11.2007 CACIB Nitra, SK dorast veľmi nádejný 1 Marianne Gyárfás, H
19.08.2007 CACIB Bratislava, SK baby veľmi nádejný Maríán Novák, SK
12.08.2007 CAC Jászberény, H baby veľmi nádejný 1 Carlo Balla, RS
22.07.2007 CACIB Szombathely, H baby veľmi nádejný 1 Denis Kuzelj, SLO
14.07.2007 CAC Debrecen, H baby veľmi nádejný 1 Dr.Zsuzsanna Balogh, H
14.07.2007 CACIB Oradea, RO baby veľmi nádejný 1 Bucur Cosmin, RO